Dyson-designed Paddle brush (Nickel/Black)

Измазнете ја косата пред стилизирање или за време на фенирање. Дизајниран за удобност при употреба. Со пондерирана рачка за рамнотежа, суспензија со воздушна перница за удобност на скалпот и анодизирана завршница за издржливост. Отпорен на топлина до 302˚F, за употреба со фен за коса.

1.790 ден

Почнувајќи од 149.17 месечно

Нема на залиха

Четка за коса дизајнирана од Dyson

За најдобри резултати:
Користете на права, брановидна или кадрава коса. Одлично се комбинира со Dyson Supersonic™ фенот за коса за да создадете елегантен ефект додека се сушите. Или користете ја за да ја измазните косата пред да ја стилизирате со Dyson Corrale™ пеглата за коса.