Xiaomi Deerma – DX115C

1.990 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 2 кг
Димензии 22 × 11 × 22 см

Опис

Главни карактеристики:

 • Употреба 2 во 1: рачна и вертикална
 • Со четка за отстранување и ергономска рачка, удобна за држење и ракување
 • Кофа за прашина со голем капацитет
 • Може да ги задоволи потребите за чистење на супер голема површина, погодно за секојдневна употреба
 • Филтер за миење раце памук
 • Издржлив и корисен
 • Апликации
 • Вакум: повеќе од 14000Pa
 • Напон: 220 V
 • Номинална моќност: 600 W
 • Волумен на корпата за прав: 1,2L
 • Материјал: ABS
 • Должина на кабелот за напојување: 5M