Amazfit GTR

7.990 ден8.690 ден

Дополнителни информации

Милиметри

42мм, 47мм

БОЈА

Black, Pink, White, Red, Aluminium Alloy, Stainless Steel

Спецификации

Карактеристики Водотпорен, Фитнес следење
Батерија 410 mAh
Дизајн Кружнен, рамнен
Екран AMOLED екран 1,39 инчи (3,53 см)

Карактеристики

Елегантен во акција, Активен во стил

Amazfit GTR

Елегантен дизајн на метал и керамика | 326 PPI AMOLED дисплеј

Моќен век на траење на батеријата | 5 АТМ отпорен на вода | 12 спортски режими

Amazfit GTR 47мм

Деликатно и елегантно,

со класичен дизајн

Amazfit GTR 42мм

Тенок и нежен,

енергична и шарена

Amazfit GTR 47мм
1,39 “Amoled екран

PPI 326

Amazfit GTR 42мм
1.2 “AMOLED екран

PPI 326