AMAZFIT Verge

8.890 ден

Нема на залиха

Спецификации

Карактеристики Водотпорен
Батерија 390 mAh
Траење на батерија до 5 дена
Екран AMOLED

Карактеристики

Amazfit Verge

AMOLED екран | Направете и одговорете на повици | 12 спортски режими
До 5 дена траење на батеријата | GPS

Прекрасен AMOLED екран 1,3-инчен AMOLED екран


Amazfit Verge се испорачува со 1,3 “AMOLED екран што може да прикажува јасни слики
и живи покажувачи на часовникот. Променливата табличка за бирање исто така ќе ви донесе позабава.